Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Komunikaty

30.04.2019

Zorganizuj „Cyfrową majówkę” – konkurs Ministerstwa Cyfryzacji

Ministerstwo Cyfryzacji przygotowało otwarty konkurs dla lokalnych społeczności na organizację w nadchodzącym miesiącu interesującego wydarzenia związanego z szeroko rozumianą edukacją cyfrową. Uczestnicy spotkania pod nazwą „Cyfrowa majówka” powinni dowiedzieć się jak i dlaczego warto korzystać z powszechnie dostępnych cyfrowych narzędzi.

Organizatorzy decydują o charakterze spotkania. Może to być zarówno piknik, pogadanka, warsztat, koncert, przedstawienie albo innego rodzaju wydarzenie – istotne jest, aby jego tematem były nowoczesne technologie. Nauka obsługi poczty e-mail dla seniorów, podstawy programowania dla dzieci lub bezpieczeństwo w sieci to tylko niektóre z zagadnień proponowanych do poruszenia. W „Cyfrowej majówce” chodzi o to, aby możliwie najwięcej osób dowiedziało się – a może i nauczyło – co nam dają cyfrowe technologie i dlaczego warto z nich korzystać.

Konkurs ma otwarty charakter. Mogą się do niego zgłosić wszyscy: szkoły, gminy, Koła Gospodyń Wiejskich, Kluby Seniora, przedszkola, biblioteki, organizacje pożytku publicznego, domy kultury, strażacy, lokalni przedsiębiorcy, ale także pojedyncze, prywatne osoby.
Jednym z warunków wzięcia w nim udziału jest konieczność zgłoszenia i rejestracji wydarzenia do 19 maja br. za pomocą formularza internetowego na stronie: http://koduj.gov.pl/zglos-inicjatywe/ (link przekierowuje na stronę rejestracyjna i otwiera się w nowym oknie)

Dla autorów najciekawszych inicjatyw Organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody.

Szczegółowy opis konkursu znajduje się w poniższych dokumentach.

 

Pliki do pobrania

Podziel / Share
30.04.2019, Ilość wejść: 481, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry