Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Komunikaty

01.09.2009

Stypendia dla dzieci uzdolnionych artystycznie

- sierot i młodzieży w trudnej sytuacji materialnej – przyznaje fundacja „Polish Orphans Charity” z Kanady. O wsparcie mogą się ubiegać dzieci w wieku szkolnym z terenu całego województwa mazowieckiego. Wnioski można składać do 1 października 2009 r.

- uzdolnionych artystycznie – przyznaje fundacja „Polish Orphans Charity” z Kanady. O wsparcie mogą się ubiegać dzieci i młodzież w wieku szkolnym z terenu całego województwa mazowieckiego. Wnioski można składać do 1 października 2009 r.

Fundacja „Polish Orphans Charity” przyznaje stypendia już czwarty rok z rzędu – pierwszy raz dla dzieci z całego Mazowsza. Na rok szkolny 2009/2010 przygotowano dla najzdolniejszych dzieci 5 stypendiów o równowartości 2 tys. dolarów kanadyjskich każde.

Stypendium może być wykorzystane na cele związane z jego rozwojem artystycznym, np. na zakup instrumentu muzycznego, zakup materiałów potrzebnych do pracy twórczej, wydanie katalogu, zorganizowanie wystawy lub opłacenie udziału w plenerze czy warsztatach artystycznych.

Wypełnione wnioski należy przesłać na adres: Urząd Miejski w Radomiu, Wydział Edukacji, Sportu i Turystyki, ul. Kilińskiego 30, 26-600 Radom, z dopiskiem „Stypendium Polish Orphans Charity”.

Pliki do pobrania

Podobne tematy

Podziel / Share
01.09.2009, Ilość wejść: 2576, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności
do góry