Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Komunikaty

12.05.2011

Rozwój transportu do 2020 roku: konsultacje społeczne

Strategia „Rozwoju Transportu do 2020 roku” i prognoza oddziaływania tego projektu na środowiska to główne tematy konsultacji społecznych, które potrwają do 1.06.2011 r.

Mogą w nich wziąć udział m.in. jednostki samorządu terytorialnego, partnerzy społeczni i gospodarczy.

Istotnym elementem konsultacji będą konferencje regionalne, które poświęcone będą zagadnieniom związanym z poszczególnymi galąziemi transportu. Zostaną one zorganizowane zorganizowane w Krakowie (transport lądowy), Szczecinie (transport wodny) i Lublinie (transport lotniczy). Projekt zakończy podsumowująca konferencja, która będzie miała miejsce 1 czerwca 2011 r. o 13:00 w sali 169 Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie przy pl. Bankowym 3/5.


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konsultacjach i uprzejmie prosimy o przekazywanie opinii, stanowisk, uwag i sugestii na przygotowanym w tym celu formularzu, który wraz z dodatkowymi dokumentami dostępny jest tutaj. Należy go przesłać na maila: konsultacje-SRT@cdm.home.pl lub pod następujący adres z dopiskiem na kopercie „SRT – konsultacje”: Departament Polityki Transportowej i Spraw Międzynarodowych, Ministerstwo Infrastruktury, ul. Chałubińskiego 4/6, 00 – 928 Warszawa.

Podobne tematy

Podziel / Share
12.05.2011, Ilość wejść: 1754, Rejestr zmian

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności
do góry