Pomoc dla niepełnosprawnych

Uznanie za repatrianta

Jakie opłaty muszę wnieść?

  • Wniosek o uznanie za repatrianta nie podlega opłacie skarbowej.
  • Pełnomocnictwo złożone w sprawie nabycia obywatelstwa polskiego w drodze repatriacji nie podlega opłacie skarbowej [por. art. 2 ust. 1 pkt. 1 lit. i) obowiązującej ustawy z dnia 16 listopada 2006 r. o opłacie skarbowej].
Podziel / Share
Opublikowane przez Michał Dec, 27.03.2014, Ilość wejść: 1423, Rejestr zmian

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Programy rozwoju sieci dróg lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
Krajowy Zasób Nieruchomości
Program „Niepodległa”
do góry