Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Aktualności

06.04.2012

Posiedzenie Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

Federacja Organizacji Służebnych MAZOWIA zaprasza na spotkanie informacyjne na temat Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Będziemy wdzięczni za udostępnienie zaproszenia na stronie internetowej Urzędu i przekazanie go zainteresowanym przedstawicielom organizacji pozarządowych. Szczegóły znajdują się poniżej.

  •  Logo
    Logo

18 kwietnia odbędzie się siódme posiedzenie Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, powołanej przez Marszałka Województwa w końcu grudnia 2010. Jak pracuje i czym zajmuje się Rada będzie można dowiedzieć się na spotkaniu z jej przedstawicielami, które poprzedzi posiedzenie. Zaczynamy o 12.00.

Swój udział w spotkaniu potwierdzili do tej pory:

· Izabela Stelmańska – Zastępca Dyrektora Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Przewodnicząca Rady;

· Daniel Prędkopowicz– Prezes Stowarzyszenia Europa i My, Wiceprzewodniczący Rady;

· Hubert Pasiak– Prezes Stowarzyszenia Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku, Członek Rady.

Spotkanie poprowadzi Magdalena Krajewska, wiceprezeska Federacji MAZOWIA i prezeska Banku Żywności SOS w Warszawie. Po części wprowadzającej, dotyczącej genezy i zasad działania Rady, będzie możliwość zadawania pytań jej przedstawicielom.

Więcej informacji nt. Rady, jej pełny skład i wiadomości z minionych posiedzeń, znajdują się na stronie Samorządowego Forum Dialogu Obywatelskiego.

Spotkanie odbędzie się 18 kwietnia 2012 o godz. 12.00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 26 w sala konferencyjnej na parterze.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o kontakt z Pauliną Sobieszuk tel. 22 652 22 66 lub p.sobieszuk@mazowia.org.pl.

Spotkanie, współorganizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, odbywa się w ramach projektu „Budujemy współpracę na Mazowszu – od organizacji do federacji”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Spotkanie należy do działań Grupy Konsultacyjnej.

 

Paulina Sobieszuk

Specjalistka ds. rzecznictwa i informacji w projekcie „Budujemy współpracę na Mazowszu – od organizacji do federacji”

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Federacja MAZOWIA

ul. Żytnia 16 lok. 31

01 - 014 Warszawa

Tel. 0 22 890 73 70, Tel. 0 22 652 22 66, Fax 0 22 350 64 40

http://www.mazowia.org.pl

Podziel / Share
06.04.2012, Ilość wejść: 2784, Rejestr zmian
do góry