Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Aktualności

31.01.2019

Polskie Marki Turystyczne

Trwa nabór do projektu "Polskie Marki Turystyczne"
Ideą projektu jest stworzenie katalogu najbardziej atrakcyjnych polskich regionów i szlaków turystycznych, które będą profesjonalnie zarządzane i promowane. 

Zarządcy tych terytorialnych marek turystycznych otrzymają wsparcie o charakterze doradczo-eksperckim, a także, na dalszym etapie, pomoc

w przygotowywaniu i pozycjonowaniu wysokiej jakości materiałów promocyjnych.

Na stronie www.polskiemarkiturystyczne.gov.pl zostały zamieszczone szczegółowe informacje o programie oraz formularz zgłoszeniowy. Zapisy będą przyjmowane w trybie on-line do 28 lutego br.

Do udziału w programie „Polskie Marki Turystyczne” mogą aplikować zarejestrowane w Polsce organizacje, samorządy terytorialne i gospodarcze, instytucje, spółki, fundacje, stowarzyszenia, przedsiębiorcy prywatni, organizatorzy turystyki oraz inne jednostki, których jednym z celów lub zadań statutowych jest promocja turystyki.

Tych z Państwa, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z nowym wiodącym projektem strategicznym MSiT, zapraszamy do skorzystania z informacji zawartych na stronie www.polskiemarkiturystyczne.gov.pl.

 

Podziel / Share
31.01.2019, Ilość wejść: 175, Rejestr zmian

Aktualne projekty

do góry