Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Aktualności

11.02.2019

Spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych dotyczące Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich.

Wojewoda Mazowiecki oraz Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmioty, o których mowa w art.3 ust.3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego                 i o wolontariacie, działające na terenie województwa mazowieckiego, na spotkanie informacyjne dotyczące Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO.

W spotkaniu wezmą udział  przedstawiciele Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, którzy przedstawią Państwu założenia PROO, zasady uczestnictwa w poszczególnych konkursach oraz praktyczne wskazówki, jak wypełniać wnioski o dotacje.

Spotkanie odbędzie się  27 lutego 2019 r. w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie, plac Bankowy 3/5, sala konferencyjna 169. 

w dwóch turach:
1.      godz. 10.00 – 12.00, (rejestracja od godz. 9.30)
2.      godz. 13.00 – 15.00  (rejestracja od godz. 12.30)

Osoby reprezentujące organizacje pozarządowe, zainteresowane udziałem w spotkaniu informacyjnym prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia (imię, nazwisko, nazwa reprezentowanej organizacji) do 22. 02. 2019 r.
na adres: jmyszak@mazowieckie.pl

W Narodowym Instytucie Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego finalizowane są prace związane z przygotowaniami do wdrażania Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO. W lutym i marcu bieżącego roku ogłoszone zostaną otwarte konkursy dotacyjne w ramach następujących priorytetów Programu:

  • Priorytet 1a - Wsparcie działań misyjnych i rozwoju instytucjonalnego;

  • Priorytet 3 -  Rozwój instytucjonalny lokalnych  organizacji strażniczych i mediów obywatelskich;
  • Priorytet 4 - Rozwój instytucjonalny think tanków obywatelskich;
  • Priorytet 5 - Wsparcie doraźne.

W związku z faktem, że PROO  jest  nowym  instrumentem wsparcia organizacji  społeczeństwa obywatelskiego konieczne jest  możliwie szerokie  informowanie nt działań, które mogą uzyskać  dofinansowanie w ramach Programu.

Pliki do pobrania

Podziel / Share
11.02.2019, Ilość wejść: 1067, Rejestr zmian
do góry