Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Aktualności

26.02.2019

„Niepodległa” 2019. Nabór wniosków

Biuro Programu „Niepodległa” rozpoczęło nabór wniosków na dofinansowanie wydarzeń w 2019 roku, które nawiązują do setnej rocznicy odzyskania niepodległości i odbudowy polskiej państwowości. W programie dla samorządowych instytucji kultury i organizacji pozarządowych można wnioskować o dofinansowanie od 10 tys. do 100 tys. złotych.

Od 25 lutego biuro przyjmuje zgłoszenia do programu dotacyjnego „Niepodległa” na działania w 2019 roku. Instytucje mogą skorzystać z dofinansowania do 100 tys. zł na projekt, a w budżecie zarezerwowano 8 mln zł na cały program. Samorządowe instytucje kultury i organizacje pozarządowe mogą składać wnioski do 26 marca do godziny 15.59, a dofinansowane zadania będą mogły być realizowane od 17 maja do 20 listopada 2019 roku. 

Ze środków programu dotacyjnego „Niepodległa” można będzie współfinansować m.in. festiwale, koncerty, spektakle, rekonstrukcje historyczne, wystawy czy projekty animacyjno-edukacyjne, zwłaszcza te oparte na interakcji i współdziałaniu, a także przygotowanie i oznakowanie szlaków tematycznych i historycznych.

Szczegóły dotyczące naboru wniosków : https://niepodlegla.gov.pl/grants/nabor-do-konkursu-dotacyjnego-niepodlegla-2019/

 

Podziel / Share
26.02.2019, Ilość wejść: 172, Rejestr zmian

Aktualne projekty

do góry