Pomoc dla niepełnosprawnych

Konsultanci

22.06.2015

Spotkanie z konsultantami wojewódzkimi

22 czerwca 2015 roku w siedzibie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie odbyło się spotkanie Konsultantów Wojewódzkich z przedstawicielami Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia, Departamentu Polityki Społecznej i Zdrowotnej Mazowieckiego Urzędu Marszałkowskiego, Biura Polityki Zdrowotnej Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy.

Podczas spotkania zostały wręczone powołania konsultantom w dziedzinie neurologii, neuropatologii oraz psychiatrii dzieci i młodzieży.

W trakcie obrad omówiono problemy związane z migracją pacjentów innych oddziałów Narodowego Funduszu Zdrowia przedstawiono również zasady funkcjonowania Wojewódzkiej Rady ds. Potrzeb Zdrowotnych w związku z wejściem w życie przepisów Działu IVa – Ocena potrzeb zdrowotnych ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. z 2015 r., poz. 581 z późn. zm.) z mocy której, Konsultanci Wojewódzcy stali się członkami Wojewódzkiej Rady do spraw Potrzeb Zdrowotnych, uchwalono również regulamin Wojewódzkiej Rady do spraw Potrzeb Zdrowotnych.

Podziel / Share
Joanna Walasek, 22.06.2015, Ilość wejść: 5156, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
Krajowy Zasób Nieruchomości
Program „Niepodległa”
do góry