Pomoc dla niepełnosprawnych

Aktualności

13.11.2013

Zaproszenie na konferencję pn. "Specyfika pracy z dzieckiem i rodziną z problemem przemocy w rodzinie w placówkach wsparcia dziennego"

Uprzejmie informuemy, że Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie i Dzieciom SZANSA wspólnie z Podlaskim Urzędem Wojewódzkim organizują konferencję pn. „Specyfika pracy z dzieckiem i rodziną z problemem przemocy w rodzinie w placówkach wsparcia dziennego”.

Konferencja odbędzie się 22 listopada 2013 r. w sali konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku, ul. Mickiewicza 3.  

Wieloaspektowość działań placówek wsparcia dziennego, skierowanych do dzieci pochodzących z rodzin potrzebujących wsparcia, niewątpliwie wymaga refleksji.  Problemy i potrzeby, z którymi na co dzień borykają się te placówki wymagają uwagi i dyskusji szerokiego kręgu osób, instytucji i organizacji, zajmujących się wspieraniem rodziny. Sprawy rodzin przeżywających problemy opiekuńczo-wychowawcze są ważne i znaczące dla funkcjonowania naszego społeczeństwa i dlatego zostaną poruszone na konferencji.

Pliki do pobrania

Podziel / Share
Iwo Gregorius, 13.11.2013, Ilość wejść: 1300, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Aktualne projekty

do góry