Pomoc dla niepełnosprawnych

Aktualności

13.11.2013

Zaproszenie na konferencję pn. "Specyfika pracy z dzieckiem i rodziną z problemem przemocy w rodzinie w placówkach wsparcia dziennego"

Uprzejmie informuemy, że Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie i Dzieciom SZANSA wspólnie z Podlaskim Urzędem Wojewódzkim organizują konferencję pn. „Specyfika pracy z dzieckiem i rodziną z problemem przemocy w rodzinie w placówkach wsparcia dziennego”.

Konferencja odbędzie się 22 listopada 2013 r. w sali konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku, ul. Mickiewicza 3.  

Wieloaspektowość działań placówek wsparcia dziennego, skierowanych do dzieci pochodzących z rodzin potrzebujących wsparcia, niewątpliwie wymaga refleksji.  Problemy i potrzeby, z którymi na co dzień borykają się te placówki wymagają uwagi i dyskusji szerokiego kręgu osób, instytucji i organizacji, zajmujących się wspieraniem rodziny. Sprawy rodzin przeżywających problemy opiekuńczo-wychowawcze są ważne i znaczące dla funkcjonowania naszego społeczeństwa i dlatego zostaną poruszone na konferencji.

Pliki do pobrania

Podziel / Share
Iwo Gregorius, 13.11.2013, Ilość wejść: 1018, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Programy rozwoju sieci dróg lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
Krajowy Zasób Nieruchomości
Program „Niepodległa”
do góry