Pomoc dla niepełnosprawnych

Aktualności

16.01.2014

Godło "Teraz Polska" dla gminy

Uprzejmie informujemy, że do 20 stycznia br. samorządy mogą zarejestrować się do udziału w tegorocznej 24. edycji konkursu "Teraz Polska".

Gmina, która chce ubiegać się o możliwość korzystania z logo "Teraz Polska", powinna w tym terminie wypełnić ankietę rejestracyjną (link do ankiety znajduje się poniżej), a do 31 stycznia br. przygotować dokumentację konkursową, w oparciu o wniosek otrzymany z Fundacji.

Przedstawiciele gmin nagrodzonych w dotychczasowych edycjach Konkursu podkreślają, że Godło "Teraz Polska" jest świadectwem potwierdzającym nowoczesność gminy, jej walory oraz sprawne zarządzanie. Stanowi też oryginalne narzędzie budujące markę i prestiż jednostek samorządu lokalnego.

W Konkursie "Teraz Polska" dla Gmin laureaci wyłaniani są w 3 kategoriach: gmina wiejska, miejsko-wiejska oraz miejska. Procedury ocen oraz kryteria Konkursu zostały dostosowane do wielkości gminy oraz jej charakteru administracyjnego.

Do najważniejszych korzyści marketingowych Laureata Konkursu "Teraz Polska" należą:

  • prawo do posługiwania się Godłem "Teraz Polska" we wszystkich materiałach promocyjnych oraz w kampaniach reklamowych,
  • pakiet promocyjny oferowany przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego, w skład którego wchodzą m.in.: zniżki na reklamę w mediach oraz możliwość udziału w imprezach promocyjnych współorganizowanych przez Fundację,
  • udział w Gali "Teraz Polska" w czerwcu 2014 roku, w Teatrze Wielkim w Warszawie,
  • członkostwo w klubie "Teraz Polska", zrzeszającym dotychczasowych Laureatów Konkursu.

Szczegółowe warunki uczestnictwa oraz regulamin konkursu znaleźć można na stronie terazpolska.pl/gmina.

Ankieta rejestracyjna dostępna jest pod linkiem: terazpolska.pl/ankieta.

W przypadku pytań związanych z warunkami uczestnictwa w Konkursie "Teraz Polska", należy kontaktować się z Fundacją Polskiego Godła Promocyjnego - tel. 22 826-01-91, e-mail: konkurs@terazpolska.pl.

Podziel / Share
Iwo Gregorius, 16.01.2014, Ilość wejść: 1347, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Aktualne projekty

do góry