Pomoc dla niepełnosprawnych

Aktualności

15.04.2014

Bezpieczeństwo nad wodą - konkurs

Konkurs promujący zasady bezpiecznego zachowania się nad wodą ogłosiło Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. „Niezatapialni” to konkurs na krótki film pokazujący, jak uniknąć niebezpiecznych sytuacji wypoczywając nad morzem, jeziorem lub rzeką. Mogą w nim wziąć udział uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Akcja „Niezatapialni” ma promować korzystanie z kąpielisk i miejsc przeznaczonych do kąpieli oraz i właściwe zachowanie podczas wypoczynku nad wodą.
 

W konkursie mogą wziąć udział przedstawiciele szkół reprezentowani przez grupy składające się z dowolnej liczby uczniów oraz co najmniej  jednego dorosłego opiekuna. Nagrania, którego motywem przewodnim ma być bezpieczny wypoczynek nad wodą, nie mogą przekraczać 40 sekund.
 

Zwycięzców wyłoni nasza Komisja Konkursowa składająca się z ekspertów z MSW, policjantów, strażaków i ratowników wodnych. Najlepsze prace zostaną uhonorowane, a placówki oświatowe, z których spoty pochodzą, otrzymają nagrody pieniężne. Ponadto przyznana zostanie nagroda internautów. Otrzyma ją szkoła, której spot decyzją komisji zakwalifikuje się do ścisłej czołówki, a następnie zostanie najwyżej oceniony przez fanów profili społecznościach MSW. Zwycięskie spoty będą promowane również w mediach.
 

Termin składania prac upływa 23 maja 2014 roku. Rozstrzygniecie konkursu nastąpi do 30 maja 2014 roku. Wręczenie nagród odbędzie się w czerwcu.
 

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 22 60 149 42, 22 60 149 45. regulamin konkursu, oświadczenie i karty zgłoszeniowe dostępne są na stronie: www.msw.gov.pl/niezatapialni.

Podziel / Share
Iwo Gregorius, 15.04.2014, Ilość wejść: 1633, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Aktualne projekty

do góry