Pomoc dla niepełnosprawnych

Aktualności

KOMUNIKAT WebAPI SAOL MUW

W związku z pojawiajacymi się pytaniami dotyczącymi interpretacji zapisu w pkt. 3 ppkt. 3.1 WebAPI SAOL MUW - Do komunikacji między centralami niezbędny jest również klucz licencyjny, który klient otrzymuje od MUW lub wykupuje klucz licencyjny u producenta lub dystrybutora systemu (…).

Informujemy, że Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie aktualnie nie posiada i nie planuje zakupu dodatkowych kluczy licencyjnych na potrzeby nowo budowanego wojewódzkiego systemu ostrzegania i alarmowania.
Jeżeli w postępowaniu przetargowym obowiązek zakupu klucza licencyjnego nie zostanie przerzucony na Wykonawcę, zapewnienie klucza spoczywa na jednostce samorządu terytorialnego jako kliencie.

Ponadto zgodnie z zapisami WebAPI SAOL MUW klucz licencyjny jest potrzebny wyłącznie do nawiązania komunikacji pomiędzy centralą wojewódzką, a centralą jednostki samorządu terytorialnego.
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie nie wymaga zapewnienia połączenia pomiędzy centralą wojewódzką, a poszczególnymi pojedynczymi punktami alarmowymi. 

 

 

Podziel / Share
Opublikowane przez Rafał Marciniak, 09.02.2017, Ilość wejść: 1475, Rejestr zmian

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
Krajowy Zasób Nieruchomości
Program „Niepodległa”
do góry