Pomoc dla niepełnosprawnych

Aktualności

KOMUNIKAT WebAPI SAOL MUW

W związku z pojawiajacymi się pytaniami dotyczącymi interpretacji zapisu w pkt. 3 ppkt. 3.1 WebAPI SAOL MUW - Do komunikacji między centralami niezbędny jest również klucz licencyjny, który klient otrzymuje od MUW lub wykupuje klucz licencyjny u producenta lub dystrybutora systemu (…).

Informujemy, że Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie aktualnie nie posiada i nie planuje zakupu dodatkowych kluczy licencyjnych na potrzeby nowo budowanego wojewódzkiego systemu ostrzegania i alarmowania.
Jeżeli w postępowaniu przetargowym obowiązek zakupu klucza licencyjnego nie zostanie przerzucony na Wykonawcę, zapewnienie klucza spoczywa na jednostce samorządu terytorialnego jako kliencie.

Ponadto zgodnie z zapisami WebAPI SAOL MUW klucz licencyjny jest potrzebny wyłącznie do nawiązania komunikacji pomiędzy centralą wojewódzką, a centralą jednostki samorządu terytorialnego.
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie nie wymaga zapewnienia połączenia pomiędzy centralą wojewódzką, a poszczególnymi pojedynczymi punktami alarmowymi. 

 

 

Podziel / Share
Opublikowane przez Rafał Marciniak, 09.02.2017, Ilość wejść: 2290, Rejestr zmian

Aktualne projekty

do góry