Pomoc dla niepełnosprawnych

Informacje Wydziału

26.01.2016

Konkurs ofert na finansowe wsparcie projektów realizowanych w ramach programu Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej „Oparcie Społeczne dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi” w 2016 roku.

Wydział Polityki Społecznej informuje o ogłoszeniu przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej otwartego konkursu ofert na finansowe wsparcie w 2016 r. realizacji projektów z zakresu organizacji i funkcjonowania sieci oparcia społecznego dla osób z zaburzeniami psychicznymi, w ramach programu „Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi”.

Uprawnione podmioty nadsyłają listem poleconym (obowiązuje data stempla pocztowego) lub składają osobiście swoje oferty konkursowe wraz z wymaganymi załącznikami w terminie do dnia 26 lutego 2016 r. z dopiskiem na kopercie Program „Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” do Wydziału Polityki Społecznej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na adres:

pl. Bankowy 3/5

00-950 Warszawa

 

Prosimy o wnikliwe zapoznanie się z treścią ogłoszenia o konkursie na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej .

W załączeniu:

 treść ogłoszenia

Pliki do pobrania

Podziel / Share
Anna Kasperska, 26.01.2016, Ilość wejść: 856, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
Krajowy Zasób Nieruchomości
Program „Niepodległa”
do góry