Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Mapa województwa

dane powiatów, gmin oraz placówek pomocy społecznej

Moje strony - jak to działa?

Mechanizm skonstruowany dla strony Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie działa jak podręczny folder "ULUBIONE STRONY" z tym, że można w nim umieszczać tylko strony z zakresu naszej witryny internetowej.

 Ten mechanizm ma za zadanie ułatwić Państwu dostęp do najczęściej wykorzystywanych przez Was podstron.

Jak to działa?

Moje strony Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie  
  • W miarę przeglądania kolejnych podstron serwisu znajdujecie Państwo informację, która jest na tyle ciekawa, że kolejnym razem chcielibyście bez szukania dojść do tej strony bardzo szybko.
  • Wystarczy teraz, na wybranej przez Was stronie, skorzystać z przycisku "Dodaj swoją ulubioną", a strona ta zostanie natychmiast zapamiętana.
  • Poprawne zapisanie strony zostanie potwierdzone komunikatem w treści strony, wyświetlonym na zielono.
  • Już teraz, po kliknięciu na nagłówek "Moje strony", lista ulubionych stron serwisu MUW zostanie rozwinięta i będziecie mieli do niej stały dostęp.
  • Aby usunąć podstronę, której już nie chcecie w swoim spisie, wystarczy kliknąć na ikonę znajdującą się po prawej stronie listy.

Maksymalna ilość podstron, którą można dodać do "Moje strony" wynosi 7 sztuk, z tego 2 podstrony są pre definiowane przez MUW.

Aby nie ingerować w Państwa system, mechanizm "Moje strony" został oparty na podstawowych plikach "cookie". Ich usunięcie z systemu jest dozwolone, ale spowoduje utratę zapisanych stron. Ważność pliku "cookie" w systemie utrzymywana jest przez 12 miesięcy od jego utworzenia.

Aktualne projekty

do góry